ROZWIĄZANIA DLA POJAZDÓW UŻYTKOWYCH

Dostarczamy elementy wyposażenia pojazdów podwyższające komfort podróży i standard pracy

Katalog produktów standardowych

Produkty dostępne z magazynu lub sprowadzane na zamówienie klienta, montowane bez konieczności modyfikacji. Pełna, na bieżąco aktualizowana oferta podzielona jest na grupy towarowe (nagrzewnice, parowniki, skraplacze, sprężarki, wentylatory i akcesoria).

 

Zobacz katalog produktów

AUTOBUSY I MINIBUSY

Kompletne zestawy klimatyzacyjne i klimatyzacyjno-grzewcze do rozbudowy istniejących układów (minibusy), podzespoły układów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania wodnego, luki i wentylatory dachowe, lodówki przenośne i do zabudowy, ogrzewania postojowe na 230V, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, izolacja cieplna i akustyczna. Oferta dla firm zabudowujących i stacji autoryzowanych. Dobór i kompletacje, adaptacje i dedykowane rozwiązania.

 Zobacz więcej

Ambulanse

Zestawy do rozbudowy układów klimatyzacji i ogrzewania, luki i wentylatory dachowe, ogrzewania postojowe na 230V, oświetlenie wewnętrzne (jarzeniowe oraz LED) oraz zewnętrzne LED, izolacja cieplna i akustyczna. Oferta stworzona dla producentów ambulansów i pojazdów sanitarnych. Pomoc w doborze i kompletacji podzespołów. Opracowania indywidualne.

 

Zobacz więcej

Pojazdy specjalne i specjalizowane

Podzespoły do wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania wodnego, luki i wentylatory dachowe, oświetlenie wewnętrzne, systemy oświetlenia zewnętrznego i otoczenia pojazdu. Oferta dopasowana do potrzeb producentów pojazdów dla straży pożarnej, straży miejskiej, służb energetycznych, wodociągowych, itp.

 

Zobacz więcej

Wózki widłowe

W ofercie mamy nagrzewnice wodne i elektryczne (48V i 80V) nie wymagające zabudowy, układy klimatyzacji projektowane lub kompletowane dla konkretnego wózka (przy większych zamówieniach), systemy i układy rozprowadzania powietrza, mechaniczne lub elektroniczne panele sterowania pracą klimatyzacji i ogrzewania, materiały izolacyjne do kabin oraz akcesoria (np. zawory, przełączniki, przewody).

 

Zobacz więcej

Maszyny i Ciągniki Rolnicze

Oferujemy kompletne układy klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji, izolacje termiczne i akustyczne, urządzenia konstruowane i budowane na zamówienie (np. elektryczny dachowy układ klimatyzacji). Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wdrożenia projektu, włącznie z uczestniczeniem w zabudowie prototypu.

 

Zobacz więcej

Maszyny Budowlane

Oferujemy kompletne układy wentylacji, ogrzewania oraz klimatyzacji do pojazdów roboczych (budowlanych) dobrane bądź zaprojektowane dla danego pojazdu. Mamy także poszczególne podzespoły takie jak: nagrzewnice, wentylatory, parowniki, sprężarki, panele sterowania, elementy dystrybucji powietrza i wiele innych.

 

Zobacz więcej

Maszyny górnicze

Kompletne układy klimatyzacji jako adaptacje skonstruowane z istniejących rozwiązań lub projektowane od podstaw, tzw. klimatyzatory kompaktowe (cały układ w jednej obudowie ze sprężarkami z napędem elektrycznym lub hydraulicznym, wymagający tylko doprowadzenia powietrza do kabiny i użycia panelu sterowania), wentylatory dla operatorów, części zamienne do układów firmy Mobile Climate Control stosowanych na przykład w maszynach marki SANDVIK, GHH, KGHM ZANAM

Zobacz więcej

Pojazdy wojskowe

Do wnętrz pojazdów wojskowych oferujemy kompletne układy klimatyzacji i ogrzewania, konstruowane na podstawie wymagań określonych przez kontrahenta. Nasz oferta obejmuje również oprawy oświetleniowe jarzeniowe i LED oraz części zamienne.

 

 

 

 

Zobacz więcej

POJAZDY DO PRZEWOZU LEKÓW

Przewóz leków, niektórych produktów spożywczych i innych produktów wrażliwych wymaga by ich transport odbywał się w ściśle zdefiniowanych warunkach temperaturowych oraz higienicznych.

 

 

Zobacz więcej

Nasi dostawcy