Pojazdy specjalne i specjalizowane

Elementy układów dla pojazdów służb mundurowych

Od lat współpracujemy z wiodącymi na naszym rynku producentami pojazdów specjalnych. Szeroki asortyment produktów do budowy i modernizacji pojazdów. Wszelkiego typu służb mundurowych: Straży Pożarnej, Policji, Straży Granicznej, Straży Miejskiej pozwala na stosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych.

  1. Nagrzewnice wodne

Z uwagi na ich kompaktowe rozmiary jak i obudowy wykonane z tworzywa znajdują zastosowanie w często nietypowych warunkach pracy.

 

Nagrzewnica wodna Tenere BNagrzewnica wodna HoggarNagrzewnica wodna Minox 12 C

 

  1. Nagrzewnice elektryczne

Zasilane napięciami 24V, 48V lub 80V zabezpieczają rozdzielnie i skrzynki z elektronicznym sterowaniem przed nadmiernym wychłodzeniem.

Nagrzewnice elektryczna E-SonoraNagrzewnica elektryczna E-TenereNagrzewnica elektryczna E-Arizona

  1. Wentylatory dachowe

Pozwalają na szybkie przewietrzenie kabiny pojazdu jak również na sprawne doprowadzenie świeżego powietrza do wnętrza.

 

Wentylator dachowy A2003Wentylator dachowy A3003Wentylator dachowy Finlandia Transporter

 

  1. Oświetlenia wewnętrzne i zewnętrze

Oferują szeroką gamę natężenia i barwy światła co daje liczne możliwości ich zastosowania. Z uwagi na wysoki współczynnik IP67 mogą być stosowane w warunkach o dużej wilgotności i zapyleniu.

 

Kanałowa lampa LED Canal 28 WT (wodoszczelna)Nawierzchniowa lampa LED Disc SU WT (wodoszczelna)Kanałowa lampa LED Micro Canal WT (wodoszczelna)Nawierzchniowa lampa LED Track 40 WT (wodoszczelna)

 

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej produktów przeznaczonych do pojazdów służb mundurowych, prosimy o kontakt:

Zadzwoń: 227322455 lub napisz do nas: onroad@pommard.pl. Pomożemy!