Maszyny rolnicze

Rozwiązania dla maszyn rolniczych

Kabiny nowoczesnych maszyn rolniczych, jak ciągniki i kombajny, są coraz częściej wyposażane w rozwiązania zapewniające wysoki komfort pracy. Ich standard niejednokrotnie przewyższa to, co jeszcze kilkanaście lat temu uchodziło za luksus w samochodach osobowych.

W naszej ofercie znajdują się elementy, zestawy i układy dostosowane do specyficznych warunków eksploatacji w kabinach ciągników, kombajnów, opryskiwaczy samojezdnych i innych maszyn specjalnych.

  1. Nagrzewnice wodne

Szeroka gama urządzeń o mocy grzewczej od 3,3 do 13 kW, dostępna w wielu wersjach wykończenia paneli przednich, które pozwalają na odpowiedni dobór rozwiązania do wielkości kabiny i sposobu eksploatacji maszyny.

Nagrzewnica TENERE C

  1.  Wentylatory promieniowe

Wykorzystywane do wentylacji kabin – na przykład w kombajnach BIZON. Jest to najekonomiczniejsze rozwiązanie problemu wysokiej temperatury wewnątrz kabiny podczas prac polowych.

Wentylator promieniowy TS 500

  1. Akcesoria

Zawory wody do sterowania nagrzewnicami, przełączniki do regulacji pracy wentylatorów kabinowych i wentylatorów nagrzewnic, lampy oświetleniowe wewnętrzne, regulowane kartki wylotowe powietrza, nawiewy na szybę, papierowo aluminiowe przewody rozprowadzenia powietrza, węże gumowe, panele sterowania, klimatyzacyjne przewody gazowe i ich końcówki oraz wiele innych.

   

  1. Klimatyzacja kabiny

Układ klimatyzacyjny lub klimatyzacyjno grzewczy do kabiny maszyny rolniczej dobierany jest każdorazowo indywidualnie, a przeznaczony jest do kabin nowych, modernizowanych bądź remontowanych. Nasze rozwiązania dostarczamy na pierwszy montaż do znanych producentów ciągników, przedsiębiorstw produkujących kabiny, małych rodzinnych firm a także odbiorców indywidualnych.

Elementy układu klimatyzacji

  1. Izolacje termiczne i akustyczne

Bardzo szeroka gama materiałów izolacyjnych pozwala na dobranie rozwiązania, które pozwoli na osiągnięcie odpowiedniego wygłuszenia i izolacyjności termicznej, szczególnie istotnej w przypadku montażu układu klimatyzacji. Materiały dobieramy indywidualnie i korzystamy z najwyższej jakości rozwiązań.

  1. Lampy oświetleniowe

Oferujemy najwyższej jakości wewnętrzne oprawy oświetleniowe, w których źródłem światła są odporne na wstrząsy LEDy. Nasze rozwiązania gwarantują właściwe oświetlenie wnętrza, a ich żywotność zapewnia długie bezawaryjne działanie.

Oświetlenie LED - Seria 10 / 11 / 12

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej produktów przeznaczonych do maszyn rolniczych prosimy o kontakt:

Zadzwoń: +48227322455 lub napisz do nas: onroad@pommard.pl. Pomożemy!