Pojazdy wojskowe

Nasza oferta dla sektora wojskowego obejmuje:

  1. Lampy
  • – w których źródłem światła są diody LED lub jarzeniówki, zasilane napięciem 12V, 24V lub 230V. Każda z opraw oświetleniowych dostępna jest w standardowych specyfikacjach (wymiary zewnętrzne, źródło światła, moc itp.), a także w dedykowanych – wykonanych zgodnie z określonymi parametrami i przeznaczonych do pojazdów służb pomocniczych, np. do ambulansów medycznych.

produkty standardowe do samochodów osobowych, użytkowych i specjalnych klimatyzacja wentylacja ogrzewanie pommard łomianki

  1. Oprawy

  • – wykonane są z najwyższej jakości materiałów przez holenderską firmę Dutch Electro. Wersje LED bazują wyłącznie na profilach aluminiowych, aby zapewnić właściwe odprowadzenie ciepła, które ma duży wpływ na trwałość diod. Dostępne barwy światła białego to: ciepła, naturalna i zimna, a także tzw. oświetlenie nocne w kolorze niebieskim.
  1. Bezszczotkowe wentylatory

  • osiowe zasilane są napięciem 12V lub 24V,
  • promieniowe zasilane są napięciem 12V lub 24V.
  

produkty standardowe do samochodów osobowych, użytkowych i specjalnych klimatyzacja wentylacja ogrzewanie pommard łomianki

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla systemów klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji do pojazdów militarnych.  Projektujemy w zależności od potrzeb indywidualnych, by spełnić specyficzne wymogi stawiane przez odbiorcę.

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej rozwiązań przeznaczonych do pojazdów wojskowych prosimy o kontakt:

Zadzwoń: +48227322455 lub napisz do nas: offroad@pommard.pl