Ambulans Karetka

Standardy ambulansów

Producenci ambulansów i karetek i innych pojazdów sanitarnych nieustannie dążą do podniesienia bezpieczeństwa i komfortu zarówno personelu medycznego jak również przewożonych pacjentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo elementy do doposażenia pojazdów, dzięki którym podniesienie standardów bezpieczeństwa jak i komfortu jest dużo prostsze.

  1. Nagrzewnice wodne

Moc grzewcza od 3,3 kW do 13 kW – pozwalają na dobór odpowiedniej mocy urządzenia w stosunku do powstającej zabudowy i warunków w jakich pojazd będzie użytkowany.

 

Nagrzewnica wodna ArizonaNagrzewnica wodna Tenere Performa CNagrzewnica wodna Sahara F

 

  1. Wentylatory dachowe

Posiadają różną wydajność, moc i gabaryty zapewniając optymalne parametry wymiany powietrza. Mogą dostarczać świeże powietrze do wnętrza jak również odprowadzać powietrze z pojazdu na zewnątrz.

 

Wentylator dachowy A3003Wentylator dachowy Finlandia TransporterPlafon SENSYO

 

  1. Układy dodatkowej klimatyzacji

Z parownikami o mocy chłodzącej od 7,5 kW do 9 kW pozwalają na obniżenie temperatury wewnątrz ambulansu, poprawiają warunki pracy personelu medycznego.

 

Parownik Austral F92TP    Elementy układu kilmatyzacji

 

  1. Akcesoria

Elektrozawory, pompy wody, przewody i końcówki do klimatyzacji, powietrzne przewody papierowo-aluminiowe, dyfuzory czy sterowania mają istotny wpływ na poprawność działania układów zarówno grzewczych jak i klimatyzacyjnych.

 

Pompa wody      Dyfuzory powietrza SENSYO 63

 

  1. Lampy oświetleniowe

Oferowane przez nas lampy do ambulansów są najwyższej jakości. Wszystkie lampy są odporne na wstrząsy, a w zależności od wersji wykonane są w technologii LED lub jarzeniowej. W zależności od sposobu montażu występują lampy kanałowe i lampy nawierzchniowe.

 

Kanałowa lampa LED Canal 28 Kanałowa lampa LED StreamNawierzchniowa lampa LED Track 40

 

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej produktów przeznaczonych do ambulansów i karetek pogotowia, prosimy o kontakt:

Zadzwoń: 227322455 lub napisz do nas: onroad@pommard.pl. Pomożemy!