Ambulanse

Standardy ambulansów

Producenci ambulansów, karetek i innych pojazdów sanitarnych nieustannie dążą do podniesienia bezpieczeństwa i komfortu zarówno personelu medycznego jak i przewożonych pacjentów.

W naszej ofercie mamy elementy do doposażenia pojazdów, dzięki którym podniesienie standardów bezpieczeństwa jak i komfortu jest dużo prostsze.

Nagrzewnice wodne

Nagrzewnice o mocy grzewczej od 3,3 kW do 13 kW umożliwiają dobór odpowiedniej mocy urządzenia w stosunku do powstającej zabudowy i warunków w jakich pojazd będzie użytkowany. Zobacz nasz Poradnik o ogrzewaniu pojazdów  

Nagrzewnica wodna ArizonaNagrzewnica wodna Tenere Performa CNagrzewnica wodna Sahara F

Zobacz wszystkie oferowane nagrzewnice


Wentylatory i luki dachowe

Posiadają różną wydajność, moc i gabaryty zapewniając optymalne parametry wymiany powietrza. Mogą dostarczać świeże powietrze do wnętrza jak również odprowadzać powietrze z pojazdu na zewnątrz.

 

Wentylator dachowy A3003Wentylator dachowy Finlandia TransporterPlafon SENSYO

 

Zobacz wszystkie oferowane luki dachowe i wentylatory dachowe


Układy dodatkowej klimatyzacji

Z parownikami o mocy chłodzącej od 7,5 kW do 9 kW pozwalają na obniżenie temperatury wewnątrz ambulansu, poprawiają warunki pracy personelu medycznego. Zobacz nasz Poradnik doboru parowników

 

Parownik Austral F92TP    Elementy układu kilmatyzacji

Zobacz wszystkie parowniki i pozostałe elementy układów klimatyzacji


Lodówki dla transportu medycznego

Oferujemy specjalistyczne lodówki do przewozu płynów limfatycznych, leków i innych produktów wymagających przechowywania w warunkach stałej, obniżonej temperatury. Więcej informacji wkrótce.


Ogrzewanie postojowe wnętrza i silnika 230V, ładowarki, przetwornice  firmy DEFA

Ogrzanie wnętrza pojazdu w okresie zimowym trwa długo, a silnik pozostaje niedogrzany. Dotyczy to przede wszystkim silników diesla. Proponujemy użytkowników ogrzewanie postojowe na 230V. Nagrzewnica wnętrza pozwala na stosunkowo szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza w kabinie, a co za tym idzie pozbycie się śniegu i lodu z szyb. Zastosowanie jednocześnie dodatkowej grzałki silnika eliminuje problemy z rozruchem.

 


Akcesoria

Elektrozawory, pompy wody, przewody i końcówki do klimatyzacji, powietrzne przewody papierowo-aluminiowe, dyfuzory czy sterowania mają istotny wpływ na poprawność działania układów grzewczych  i klimatyzacyjnych.

Pompa wody      Dyfuzory powietrza SENSYO 63

Zobacz karty katalogowe oferowanych produktów


Lampy oświetleniowe

Oferowane przez nas lampy do ambulansów są najwyższej jakości. Wszystkie są odporne na wstrząsy. W zależności od wersji, wykonane są w technologii LED lub jarzeniowej. W zależności od sposobu montażu mogą być kanałowe lub nawierzchniowe.

Kanałowa lampa LED Canal 28 Kanałowa lampa LED StreamNawierzchniowa lampa LED Track 40

Zobacz naszą ofertę lamp wewnętrznych i zewnętrznych


W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej produktów przeznaczonych do ambulansów i karetek pogotowia, prosimy o kontakt:

samochody użytkowe ocieplanie i wygluszanie oswietlenie wewnetrzne rury i przewody klimatyzacja wentylacja ogrzewanie samochodu pommard łomiankiZadzwoń: +48227322455 lub napisz do nas: onroad@pommard.pl