Projektujemy

Projektowanie

W sytuacji, kiedy adaptacja gotowego produktu albo nie jest możliwa, albo jest zbyt kosztowna, wtedy zaczynamy od skonstruowania takiego urządzenia, jakiego potrzebuje Klient. Rdzeń parownika czy nagrzewnicy może otrzymać takie wymiary, by zmieścić się w dostępnej przestrzeni, a obudowa klimatyzatora jest wtedy konstruowana do współpracy z tym rdzeniem. Praw fizyki nie modyfikujemy, ale znamy je i korzystamy z tego, na co pozwalają.

Mając możliwość samodzielnego projektowania rdzeni parowników i nagrzewnic czy obudów i paneli do tych urządzeń, a także doboru sterowania, możemy zmierzyć się z każdym projektem wymagającym całkowicie zindywidualizowanych rozwiązań. Takie prace wykonujemy od wielu lat tym chętniej, im bardziej zadowalają potrzeby naszych klientów i pełniej zaspokajają naszą zawodową próżność.

Doświadczenie

Ponieważ lubimy wyzwania skonstruowaliśmy i wyprodukowaliśmy serię parowników poddachowych przeznaczonych do maszyn roboczych. Pracują one aktualnie w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych i terenowych. Zdobyte przy tej okazji doświadczenie już wykorzystaliśmy w kolejnych projektach.

Zbudowaliśmy również od podstaw parownik pionowy z myślą o zastosowaniu w jednym z samochodów dostawczych dużego światowego producenta. Nasze rozwiązanie pozwoliło do maksimum wykorzystać cechy konstrukcyjne pojazdu, które mocno utrudniały zabudowę standardowych urządzeń z naszej (i nie tylko) oferty handlowej.

Na potrzeby rynku dużych łodzi motorowych skonstruowaliśmy tzw. defroster czyli nagrzewnicę wodną służącą do osuszania szyb w sterówce. Również ten produkt sprawdził się w zastosowaniu, do którego był przeznaczony. Mamy na koncie także nagrzewnicę elektryczną przeznaczoną do stosowania w taborze szynowym. Ze względu na swoją specyfikę wymaga często urządzeń o bardzo szczególnych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Nie znalazłeś interesującego rozwiązania lub masz więcej pytań?

Zadzwoń: +48227322455 lub skontaktuj się za nami