Adaptujemy

Adaptujemy dla klienta

Car mechanics fixing car pommard łomianki

Jeśli produkt z naszej standardowej oferty nie do końca odpowiada Klientowi, wyciągamy asa z rękawa. Jesteśmy przygotowani do adaptacji standardowych produktów. Często zdarza się, że Klient nie dysponuje czasem lub możliwościami dostosowywania elementów do specyfiki pojazdu, albo też poszukuje nietypowej kompletacji, której brak na rynku. Właśnie w takich sprawach możemy służyć pomocą, wykorzystując szeroką gamę dostępnych produktów i nasze doświadczenia przy ich zabudowywaniu.

Rozbudowa układów

Dobrym przykładem jest rozbudowa fabrycznej klimatyzacji w furgonie, na bazie którego powstaje ambulans. Zamiast zabudowywania zupełnie osobnego klimatyzatora przedziału medycznego, możemy zaoferować rozbudowę istniejącego układu klimatyzacji przedniej o dodatkowy parownik wraz z niezależnym sterowaniem. Zaoferujemy specjalnie dobrany do danego pojazdu dzielnik czynnika chłodniczego, dopasujemy przewody gazowe, dobierzemy parownik o odpowiedniej mocy i proste, elektroniczne sterowanie zapewniające pracę w trybie automatycznym.

układ klimatyzacji dla samochodów osobowych klimatyzacja wentylacja i ogrzewanie pommard łomianki

W polskich warunkach klimatycznych niezbędna jest też rozbudowa fabrycznego systemu ogrzewania. Możemy zaproponować zarówno osobną nagrzewnicę wodną, jak i nagrzewnicę zintegrowaną z parownikiem – wybór zależy od klienta, my przedstawimy argumenty, jakie w danym wypadku przemawiają za jednym i drugim rozwiązaniem.

Tworzenie zabudowy

W przypadku zabudowy dodatkowych nagrzewnic problemem może być kształt obudowy, bądź konieczność dorobienia wsporników lub modyfikacji przyłączy. O ile zmiana obudowy na specjalnie zaprojektowaną dla klienta ma sens przy serii pojazdów, to wsporniki i przyłącza mogą być projektowane i wykonywane nawet w przypadku zabudowy pojedynczego pojazdu. Jeśli Klient potrzebuje nietypowego panelu przedniego nagrzewnicy, jesteśmy gotowi złożyć dla niego taki panel korzystając z kombinacji dostępnych w naszej ofercie elementów.

Szczegóły adaptacji i możliwości techniczne jej wykonania zależą od konkretnych wymagań, prosimy więc o KONTAKT z naszymi specjalistami i przedstawienie swoich oczekiwań.

Nie znalazłeś interesującego rozwiązania lub masz więcej pytań?

Zadzwoń: +48227322455 lub skontaktuj się za nami