Przewody aluminiowe Westercompact

Przewody aluminiowe Westercompact

Przewody aluminiowe Westercompact to okrągłe i elastyczne, walcowane z taśmy aluminiowej kanały powietrza, które choć są najczęściej używane w kolejowych systemach wentylacyjnych, znajdują również zastosowanie w instalacjach przemysłowych czy w budynkach biurowych i mieszkalnych. Dlatego producent oferuje do wyboru wiele typowych średnic, które z pewnością pozwolą na dobór do potrzeb prawie każdego klienta.

Jednak najważniejszą cechą wyróżniającą je spośród konkurencji jest specjalny sposób produkcji, dzięki któremu przewody mogą zostać, na czas transportu i przechowywania, ściśnięte do jednej czwartej swojej nominalnej długości. Podczas montażu przewód powietrza zostaje ponownie rozciągnięty do pierwotnej długości. Standardowo przewody produkowane są w 5 metrowych odcinkach w stanie rozciągniętym, co odpowiada długości zaledwie 1,25 metra w stanie ściśniętym, w jakim są dostarczane.

Wentylacyjne przewody aluminiowe WESTERCOMPACT są dostępne w różnych klasach jakości zgodnie z normą EN 13180, określającą ich właściwości techniczne.

 

Masz więcej pytań?

Zadzwoń: +48227322455 lub napisz do nas: kolej@pommard.pl