Wózki widłowe

Kabiny wózków widłowych muszą spełniać coraz wyższe wymagania podyktowane zmieniającymi się przepisami prawa, bezpieczeństwem operatorów a także oczekiwaniami co do ich walorów użytkowych.

Wychodząc naprzeciw najróżniejszym potrzebom naszych kontrahentów, w ofercie umieściliśmy różnorodne elementy przydatne do budowy lub doposażenia kabiny wózka widłowego.

Nagrzewnice wodne, czyli zasilane z układu chłodzenia silnika, z wentylatorem 12V lub 24V:

Uniwersalne, a wśród nich najczęściej stosowane: TENERE, MINOX2 oraz SAHARA.

Dedykowane, tzn. projektowane z myślą o zastosowaniu w kabinie wózka widłowego: SONORA oraz MISTRAL. Cechują je zwarta konstrukcja niewymagająca zabudowy, zawierają zamontowane dyfuzory i kratki wylotowe powietrza, a także sterowanie mocą grzewczą i wentylatorem.

 

Nagrzewnica Tenere F                                     

Nagrzewnice elektryczne zasilane napięciem 48V lub 80V:

Uniwersalne: E-TENERE oraz E-MINOX2.

Dedykowane do wózków widłowych: SONORA – nagrzewnica elektryczna najlepiej sprawdzająca się w wózkach widłowych.

 

     

Układy klimatyzacji dostępne jako:

Dobierane indywidualnie elementy, takie jak kompletne parowniki, skraplacze i wentylatory, sprężarki SANDEN, osuszacze, czujniki i wiele innych.

 

Parownik dachowy WidarParownik dachowy Widar - panel

Kompletne zestawy zawierające wszystkie wyżej wymienione elementy, łącznie z końcówkami i przewodami gazowymi o określonych długościach. W przypadku, gdy zajdzie potrzeba, możliwe jest zaprojektowanie oraz wdrożenie rozwiązania dedykowanego pod konkretną kabinę wózka widłowego.

Systemy i układy rozprowadzania powietrza w kabinach wózków widłowych, pracujące w trybie wentylacji lub w połączeniu z układem ogrzewania i klimatyzacji, a także dyfuzory i kratki wylotowe powietrza.

 

Akcesoria związane z ogrzewaniem, klimatyzacją lub wentylacją, takie jak zawory regulacji ogrzewania, przełączniki wentylatorów, manetki sterowania z linką.

 

Elektroniczne panele sterowania pozwalające na montaż automatycznie sterowanego układu ogrzewania, klimatyzacji lub tzw. climatronica, czyli zintegrowanego układu klimatyzacyjno grzewczego wózka widłowego.

 

Materiały do wykonywania wygłuszeń akustycznych oraz izolacji termicznych kabin wózków widłowych renomowanych europejskich producentów, gwarantujące spełnienie obowiązujących norm.

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej produktów przeznaczonych do kabin wózków widłowych z napędem elektrycznym lub spalinowym, prosimy o kontakt poprzez adres email: offroad@pommard.pl lub o skorzystanie z formularza kontaktowego, bądź z numeru telefonu umieszczonych z zakładce KONTAKT.