Maszyny górnicze

Rozwiązania dla maszyn górniczych

Nasza oferta dla sektora górniczego, to przede wszystkim kompletne układy klimatyzacji tzw. klimatyzatory kompaktowe. Są to rozwiązania, w których cały układ klimatyzacji zamknięty jest w jednej obudowie (skrzynce). Powietrze doprowadzone jest do kabiny bezpośrednio z klimatyzatora sztywnymi lub elastycznymi kanałami. Panel sterowania umieszczony w kabinie pozwala na regulację zadanej temperatury oraz regulację pracy wentylatora. Sprężarki mogą być napędzane hydraulicznie bądź elektrycznie.

Ze względu na dużą różnorodność maszyn, możliwe rozwiązania są analizowane i optymalizowane indywidualnie dla każdego projektu. Możliwe jest zastosowanie rozwiązań „standardowych” poprzez ich niewielką modyfikację, a jeśli nie jest to możliwe, układ projektowany jest od podstaw. Następnie jest testowany i wdrażany do niskoseryjnej produkcji.

Pozostała oferta skierowana do przedsiębiorstw sektora górniczego to:

  • wentylatory promieniowe i osiowe,
  • wymienniki miedziane (parowniki i skraplacze),
  • części zamienne do układów produkcji MCC a stosowane np. w pojazdach marki SANDWIC, GHH, KGHM ZANAM.

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej produktów przeznaczonych do maszyn rolniczych prosimy o kontakt poprzez adres email: offroad@pommard.pl, skorzystanie z formularza kontaktowego bądź z numeru telefonu umieszczonych z zakładce KONTAKT.