Pojazdy militarne

Nasza oferta dla sektora militarnego obejmuje:

1. Lampy

  • – w których źródłem światła są diody LED lub jarzeniówki, zasilane napięciem 12V, 24V lub 230V. Każda z opraw oświetleniowych dostępna jest w standardowych specyfikacjach (wymiary zewnętrzne, źródło światła, moc itp.), a także dedykowanych, wykonanych zgodnie z określonymi parametrami, a przeznaczona do pojazdów służb pomocniczych, np. ambulansy medyczne.

2. Oprawy

  • – wykonane są z najwyższej jakości materiałów przez holenderską firmę Dutch Electro. Wersje LED bazują wyłącznie na profilach aluminiowych aby zapewnić właściwe odprowadzenie ciepła, które ma duży wpływ na trwałość diod. Dostępne barwy światła białego to: ciepła, naturalna i zimna a także tzw. oświetlenie nocne w kolorze niebieskim.

3. Bezszczotkowe wentylatory

  • osiowe zasilane są napięciem 12V lub 24V,
  • promieniowe zasilane są napięciem 12V lub 24V.

Kompleksowe rozwiązania systemów klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji do pojazdów militarnych, projektowane indywidualnie celem spełnienia specyficznych wymogów stawianych przez odbiorcę.

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej rozwiązań przeznaczonych do pojazdów wojskowych prosimy o przesłanie wiadomości na adres email: militarne@pommard.pl, skorzystanie z formularza kontaktowego bądź z numeru telefonu umieszczonych z zakładce KONTAKT.