Maszyny rolnicze

Rozwiązania dla maszyn rolniczych

Kabiny nowoczesnych maszyn rolniczych, jak ciągniki i kombajny, są coraz częściej wyposażane w rozwiązania zapewniające wysoki komfort pracy. Ich standard niejednokrotnie przewyższa to, co jeszcze kilkanaście lat temu uchodziło za luksus w samochodach osobowych.

W naszej ofercie znajdują się elementy, zestawy i układy dostosowane do specyficznych warunków eksploatacji w kabinach ciągników, kombajnów, opryskiwaczy samojezdnych i innych maszyn specjalnych.

 

Nagrzewnice wodne

Szeroka gama urządzeń o mocy grzewczej od 3,3 do 13 kW, dostępna w wielu wersjach wykończenia paneli przednich, które pozwalają na odpowiedni dobór rozwiązania do wielkości kabiny i sposobu eksploatacji maszyny.

 

Nagrzewnica TENERE C

Wentylatory promieniowe

Wykorzystywane do wentylacji kabin – na przykład w kombajnach BIZON. Jest to najekonomiczniejsze rozwiązanie problemu wysokiej temperatury wewnątrz kabiny podczas prac polowych.

 

Wentylator promieniowy TS 500

Akcesoria

Zawory wody do sterowania nagrzewnicami, przełączniki do regulacji pracy wentylatorów kabinowych i wentylatorów nagrzewnic, lampy oświetleniowe wewnętrzne, regulowane kartki wylotowe powietrza, nawiewy na szybę, papierowo aluminiowe przewody rozprowadzenia powietrza, węże gumowe, panele sterowania, klimatyzacyjne przewody gazowe i ich końcówki oraz wiele innych.

 

   

Klimatyzacja kabiny

Układ klimatyzacyjny lub klimatyzacyjno grzewczy do kabiny maszyny rolniczej dobierany jest każdorazowo indywidualnie, a przeznaczony jest do kabin nowych, modernizowanych bądź remontowanych. Nasze rozwiązania dostarczamy na pierwszy montaż do znanych producentów ciągników, przedsiębiorstw produkujących kabiny, małych rodzinnych firm a także odbiorców indywidualnych.

 

Elementy układu klimatyzacji

Izolacje termiczne i akustyczne

Bardzo szeroka gama materiałów izolacyjnych pozwala na dobranie rozwiązania, które pozwoli na osiągnięcie odpowiedniego wygłuszenia i izolacyjności termicznej, szczególnie istotnej w przypadku montażu układu klimatyzacji. Materiały dobieramy indywidualnie i korzystamy z najwyższej jakości rozwiązań.

 

Lampy oświetleniowe

Oferujemy najwyższej jakości wewnętrzne oprawy oświetleniowe, w których źródłem światła są odporne na wstrząsy LEDy. Nasze rozwiązania gwarantują właściwe oświetlenie wnętrza, a ich żywotność zapewnia długie bezawaryjne działanie.

 

Oświetlenie LED - Seria 10 / 11 / 12

W celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej produktów przeznaczonych do maszyn rolniczych prosimy o przesłanie zaprania na adres email: offroad@pommard.pl, skorzystanie z formularza kontaktowego bądź z numeru telefonu umieszczonych z zakładce KONTAKT.