Pojazdy użytkowe

Katalog produktów

Poradniki o wyposażeniu pojazdów użytkowych

Ogrzewanie

Nagrzewnice wodne i elektryczne do pojazdów mechanicznych i maszyn roboczych
Nagrzewnice z wentylatorami wodne na napięcia 12 i 24 V, moc grzewcza od 2,4 kW do 13,0 kW. Nagrzewnice elektryczne z elementami grzewczymi na napięcia 24, 48, 80 V o mocy od 700 do 2000 W.

dowiedz się więcej

Klimatyzacja

Parowniki, skraplacze, sprężarki, przewody, końcówki, elementy sterowania i akcesoria
Parowniki uniwersalne o mocach od 4,1 do 9,5 kW. Skraplacze uniwersalne i zamienniki skraplaczy fabrycznych. Sprężarki Sanden (fabrycznie nowe). Sterowania mechaniczne i elektroniczne. Pełna gama akcesoriów.

dowiedz się więcej

Wentylacja

Wentylatory dachowe, uniwersalne wentylatory osiowe i promieniowe
Wentylatory dachowe napędzane elektrycznie i mechaniczne (strumieniem powietrza w czasie jazdy). Wentylatory osiowe stosowane przy chłodnicach i skraplaczach, wentylatory promieniowe do nagrzewnic i parowników klimatyzacji. Wentylacja pojazdów specjalnych staje się znacznie prostsza przy takim wyborze dostępnych elementów.

dowiedz się więcej

Akcesoria

Elementy sterowania i dyfuzory

Elementy sterowania klimatyzacją, wentylacją i ogrzewaniem. Regulacja temperatury i wydatku powietrza. Sterowanie mechaniczne i elektroniczne. Dyfuzory (wyloty powietrza) w różnych kształtach i rozmiarach, regulowane i stałe.

dowiedz się więcej

Oświetlenie wnętrza

Elementy oświetleniowe do pojazdów specjalnych oraz do pojazdów szynowych.
Oświetlenie wnętrza do zabudów specjalnych, ambulansów, autobusów, tramwajów i pociągów. Zasilacze do różnych źródeł światła. Indywidualne projekty na życzenie. Bardzo wysoka jakość wykonania.

dowiedz się więcej

Rury i przewody

Rury i kanały powietrzne, elastyczne elementy wydechu, przewody do klimatyzacji
Elastyczne kanały powietrzne z aluminium, kształt i przekrój, wymiary i izolacja wg wymagań klienta. Sztywne kanały aluminiowe i stalowe, łączniki, mocowania, elastyczne rury zasysu i wydechu do ogrzewań spalinowych.

dowiedz się więcej

Ładowarki DEFA

Ładowarki serwisowe, uniwersalne, zestawy

DEFA opracowuje i produkuje całą gamę inteligentnych ładowarek, dzięki którym z akumulatorów można „wycisnąć” wszystko w granicach ich możliwości. Ładowarki mają kompaktowe rozmiary, znakomitą sprawność i dzięki dużej liczbie modeli, mogą być bardzo dokładnie dopasowane do specyfikacji pojazdu i potrzeb właściciela. Produkty odporne na wodą, zapylenie i wstrząsy, dostępne są w wersjach 12V lub 24V.

dowiedz się więcej